MediaElement (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Download
eo: Elŝutu

en: Do not display
eo: Ne montru

en: Features
eo: Ecoj
