MediaElement (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Download
es: Descargar

en: Tracks
es: Pistas

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Volume
es: Volumen

en: Loop
es: Bucle

en: Do not display
es: No mostrar

en: Duration
es: Duración

en: Features
es: Características

en: Controls
es: Controles

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Current time
es: Hora actual

en: Fullscreen
es: Pantalla completa

en: Show description
es: Mostrar descripción

en: Progress
es: Progreso
