MediaElement (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Volume
et: Maht

en: Loop
et: Silmus

en: Do not display
et: Ei näidata

en: Duration
et: Kestus

en: Features
et: Omadused

en: Controls
et: Nupud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Show description
et: Näita kirjeldust
