MediaElement (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Do not display
eu: Ez bistaratu

en: Duration
eu: Iraupena

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Show description
eu: Deskribapena ikusi
