MediaElement (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Loop
fa: حلقه

en: Do not display
fa: عدم نمایش

en: Duration
fa: مدت

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه
