MediaElement (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Do not display
hr: Nemoj prikazati

en: Duration
hr: Trajanje

en: Features
hr: Značajke
