MediaElement (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: Tracks
hu: Zeneszámok

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Do not display
hu: Ne jelenjen meg

en: Duration
hu: Időtartam

en: Features
hu: Jellemzők

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Show description
hu: Leírás megjelenítése

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Preload
hu: Előtöltés

en: MediaElement Video
hu: MediaElement mozgókép

en: MediaElement Audio
hu: MediaElement hanganyag

en: Settings for MediaElement.js integration with Drupal
hu: MediaElement.js Drupal-integrációjának beállításai
