MediaElement (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Do not display
is: Ekki birta
