MediaElement (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Loop
it: Iterazione

en: Do not display
it: Non mostrare

en: Duration
it: Durata

en: Features
it: Funzionalità

en: Controls
it: Controlli

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: Show description
it: Mostra la descrizione
