MediaElement (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Tracks
ja: トラック

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Volume
ja: ボリューム

en: Loop
ja: ループ

en: Do not display
ja: 表示しない

en: Duration
ja: 期間

en: Features
ja: フィーチャー

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Show description
ja: 説明を表示
