MediaElement (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Do not display
km: ​កុំ​បង្ហាញ
