MediaElement (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Tracks
kn: ಟ್ರ್ಯಾಕ್‌ಗಳು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ

en: Initial volume
kn: ಮೊದಲಿನ ಗಾತ್ರ
