MediaElement (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Features
lt: Savybės
