MediaElement (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Do not display
my: မပြသပါနှင့်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
