MediaElement (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Loop
oc: Bocla

en: Do not display
oc: Afichar pas

en: Duration
oc: Durada

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Controls
oc: Contraròtles
