MediaElement (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Volume
pl: Głośność

en: Loop
pl: Pętla

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Current time
pl: Bieżący czas

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Progress
pl: Postęp

en: Enable MediaElement.js site wide
pl: Włącz MediaElement.js na całej stronie

en: Settings for MediaElement.js integration with Drupal
pl: Ustawienia integracji MediaElement.js z Drupalem

en: Download Link
pl: Pobierz odnośnik

en: Download Link Text
pl: Tekst odnośnika pobierania
