MediaElement (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Tracks
pt: Faixas

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Loop
pt: Laço

en: Do not display
pt: Não exibir

en: Duration
pt: Duração

en: Controls
pt: Controles

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Current time
pt: Horário atual

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia

en: Show description
pt: Mostrar descrição

en: Progress
pt: Progresso
