MediaElement (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Download
ru: Скачать

en: Tracks
ru: Треки

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Volume
ru: Объем

en: Loop
ru: Цикл

en: Do not display
ru: Не показывать

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Features
ru: Особенности

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Show description
ru: Показать описание

en: Progress
ru: Прогресс

en: Preload
ru: Предварительная нагрузка
