MediaElement (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Download
sk: Prevziať

en: Tracks
sk: Skladby

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Volume
sk: Objem

en: Do not display
sk: Nezobrazovať

en: Duration
sk: Trvanie

en: Features
sk: Vlastnosti
