MediaElement (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Download
sl: Prenesi

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Do not display
sl: Ne prikaži
