MediaElement (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Download
sv: Ladda ned

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Volume
sv: Volym

en: Do not display
sv: Visa ej

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Features
sv: Funktioner

en: Controls
sv: Kontroller

en: Current time
sv: Aktuell tid

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Show description
sv: Visa beskrivning

en: Progress
sv: Framsteg
