MediaElement (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Do not display
ta: காண்பிக்கவேண்டாம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Show description
ta: விளக்கத்தை காண்க
