MediaElement (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: Tracks
tr: Parçalar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Loop
tr: Döngü

en: Do not display
tr: Gösterme

en: Duration
tr: Süre

en: Features
tr: Özellikler

en: Controls
tr: Denetimler

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Show description
tr: Açıklamayı göster
