MediaElement (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Tracks
uk: Доріжки

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Volume
uk: Об'єм

en: Loop
uk: Цикл

en: Do not display
uk: Не показувати

en: Duration
uk: Тривалість

en: Features
uk: Властивості

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Current time
uk: Поточний час

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Show description
uk: Показати опис

en: Progress
uk: Поступ

en: Preload
uk: Попереднє завантаження
