MediaFront (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Ubah

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: <none>
jv: <nihil>
