MediaFront (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.
