MediaFront (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Description
ar: الوصف

en: None
ar: لا يوجد

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: صَدِّر

en: <none>
ar: <لا يوجد>
