MediaFront (7.x-1.0-rc4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Description
id: Keterangan

en: None
id: Nihil

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Export
id: Ekspor
