MediaFront (7.x-1.0-rc5) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт
