MediaFront (7.x-1.0-rc5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Description
ne: विवरण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस
