MediaFront (7.x-1.0-rc5) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Operations
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експорт

en: Preset Name
uk: Ім'я Набору Правил

en: Display Settings
uk: Параметри відображення

en: Theme
uk: Шаблон

en: Introduction
uk: Вступ

en: Loop
uk: Цикл

en: Logo URL
uk: URL емблеми

en: Shuffle
uk: Перемішане

en: Link URL
uk: Посилання

en: Template
uk: Шаблон

en: Other Settings
uk: Інші параметри

en: Player Width
uk: Ширина плеєра

en: Player Height
uk: Висота плеєра

en: export
uk: експорт

en: Save Preset
uk: Зберегти установки
