MediaFront (7.x-1.0-rc7) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісаньне

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Export
be: Экспарт

en: Template
be: Шаблён

en: export
be: экспартаваць
