MediaFront (7.x-1.0-rc7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توصیف

en: None
fa: خالی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Export
fa: صادر کردن

en: <none>
fa: <هیچ کدام>
