MediaFront (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Export
os: Экспорт
