MediaFront (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Preset Name
et: Eelseade nimi

en: Theme
et: Teema

en: <none>
et: &lt;puudub&gt;

en: Loop
et: Silmus

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Template
et: Mall

en: export
et: ekspordi
