MediaFront (7.x-2.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Next
nn: Folgjende

en: delete
nn: wiskje

en: Delete
nn: Wiskje

en: None
nn: Gjin

en: edit
nn: bewurkje
