MediaFront (7.x-2.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preset Name
hr: Ime Predpostava

en: Theme
hr: Tema

en: <none>
hr: %26lt;none%26gt;

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Template
hr: Predložak
