MediaFront (7.x-2.0-alpha2) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Next
it: Successivo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: Export
it: Esporta

en: Preset Name
it: Nome formato

en: Display Settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Theme
it: Tema

en: <none>
it: -nessuno-

en: Introduction
it: Introduzione

en: Loop
it: Iterazione

en: Shuffle
it: Ordine casuale

en: Link URL
it: URL del link

en: export
it: esporta
