MediaFront (7.x-2.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Introduction
ug: كىرىش سۆز

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Shuffle
ug: ئارىلاش

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Template
ug: ئەندىزە
