MediaFront (7.x-2.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Preset Name
sk: Názov predvoľby

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Logo URL
sk: URL adresa loga

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Template
sk: Šablóna

en: Save Preset
sk: Uložiť predvoľbu

en: Show Playlist
sk: Zobraziť zoznam skladieb
