MediaFront (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Next
ro: Următor

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Preset Name
ro: Nume Prestabilit

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: Theme
ro: Temă

en: <none>
ro: <nimic>

en: Loop
ro: Buclă

en: Logo URL
ro: URL logo

en: Link URL
ro: URL Link

en: Template
ro: Șablon
