MediaFront (7.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Display Settings
el: Ρυθμίσεις Εμφάνισης

en: Theme
el: Θέμα

en: <none>
el: <κανένα>

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Link URL
el: URL συνδέσμου
