MediaFront (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: Preset Name
mr: सध्याचे नाव
