MediaFront (7.x-2.0-beta2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Next
or: ପର

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ
