MediaFront (7.x-2.0-beta4) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Export
bn: রপ্তানী

en: <none>
bn: <একটিও নয়>
