MediaFront (7.x-2.0-beta4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Export
ta: ஏற்றுமதி
