MediaFront (7.x-2.0-beta5) - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Are you sure you want to delete the preset %name?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %name nustatymų rinkinį?

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Theme
lt: Tema

en: <none>
lt: -joks-

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Loop
lt: Ciklas

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Template
lt: Šablonas

en: Scroll Speed
lt: Slinkimo greitis

en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

en: export
lt: eksportuoti

en: Playlist Settings
lt: Grojaraščio nustatymai

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: Export Preset
lt: Eksportuoti nustatymų rinkinį

en: Auto Start
lt: Automatinis paleidimas

en: Player Settings
lt: Grotuvo nustatymai

en: Player Preview
lt: Grotuvo peržiūra

en: Preset Settings
lt: Rinkinio nustatymai

en: Preset Information
lt: Rinkinio informacija

en: Media Player
lt: Media grotuvas

en: MediaFront Presets
lt: MediaFront nustatymų rinkiniai

en: Presentation Settings
lt: Pateiktis nustatymai

en: Media Settings
lt: Media nustatymai

en: Default Volume
lt: Numatytasis garsumas

en: Scroll Settings
lt: Slinkties nustatymai

en: Show Playlist
lt: Rodyti grojaraštį

en: Controller Settings
lt: Valdiklio nustatymai

en: Logo Settings
lt: Logotipo nustatymai

en: Import preset
lt: Importuoti nustatymų rinkinį

en: Administer MediaFront Presets
lt: Administruoti MediaFront nustatymų rinkinius

en: Media Type
lt: Medijos tipas

en: Original Image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Import Preset
lt: Importuoti nustatymų rinkinį

en: Page Limit
lt: Puslapių limitas

en: Shows this view as a Media Player, mapping fields to the playlist elements.
lt: Rodo šį rodinį kaip Media Player, susiejant laukus su grojaraščio elementais.
