MediaFront (7.x-2.0-beta5) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preset Name
lv: Iestatījuma Nosaukums

en: Display Settings
lv: Attēlojuma uzstādījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: <none>
lv: <neviena>

en: Loop
lv: Cilpa

en: Link URL
lv: Saites URL

en: export
lv: eksportēt
