MediaFront (7.x-2.0-rc1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Preset Name
ca: Nom de l'ajustament

en: Theme
ca: Tema

en: <none>
ca: Cap

en: Introduction
ca: Introducció

en: Loop
ca: Bucle

en: Logo URL
ca: URL del logotip

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Template
ca: Plantilla
