MediaFront (7.x-2.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: <none>
ku: <هیچ>
